A76/195
Adolf Born (1930-2016)
TROJICE PŘÍLEŽITOSTNÝCH TISKŮ
1978-2000
PF 1991: serigrafie na složeném papíru 10,2x15,4 cm (10,2x20,8 cm), signováno tužkou vlevo dole vedle tiskové plochy "A Born".
PF 1978: serigrafie na složeném papíru 7,8x19 cm (10x21 cm), signováno tužkou vpravo dole pod tištěnou plochou "A Born".
Pozvánka na večírek po vernisáži: serigrafie na složeném papíru 15x21 cm.
Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.
Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.