A76/196
Vladimír Renčín (1941)
DVOJICE PEROKRESEB
Starý zlatý časy štípajících komárů: kombinovaná technika, koláž a perokresba na papíru 30x42,2 cm, signováno vpravo "RENČÍN". Verso razítko "SBÍRKA J. KAČER". Mírně otřepené rožky papíru, lehce znečištěn levý okraj papíru. Sledujete? Tak takhle nějak se plácám životem!: perokresba na papíru, signováno vpravo "Renčín". Verso razítko "SBÍRKA J. KAČER". Mírně otřepené rožky papíru, lehce ohnutý pravý spodní okraj papíru. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.
Český kreslíř, ilustrátor, karikaturista, humorista.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč