A76/194
Adolf Born (1930-2016)
III. SETKÁNÍ AUTORŮ LITERATURY FAKTU VE SLAVKOVĚ
1987
Litografie na papíru 29x22,5 cm výřez pasparty (46x37,5 cm), tužkou pod tiskovou plochou vlevo dole číslováno "6/100" a vpravo dole signováno "A Born".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Vydražená cena: 7 400 Kč
Vydražená cena: 7 400 Kč