Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > III. Setkání autorů literatury faktu ve Slavkově

A76/194

Adolf Born (1930-2016)

III. SETKÁNÍ AUTORŮ LITERATURY FAKTU VE SLAVKOVĚ

1987
Litografie na papíru 29x22,5 cm výřez pasparty (46x37,5 cm), tužkou pod tiskovou plochou vlevo dole číslováno "6/100" a vpravo dole signováno "A Born". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.

Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Vydražená cena: 7 400 Kč