Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Soubor 10 grafických listů Jos. Váchala

A76/059

Josef Váchal (1884-1969)

SOUBOR 10 GRAFICKÝCH LISTŮ JOS. VÁCHALA

Soubor barevných a černobílých dřevorytů na papíru, adjustováno na barevných papírech s vyšší gramáží 21x14,8 cm Barevný dřevoryt: EX LIBRIS Antonín Petrák 14,2x10,7 cm (18,2x13,2 cm). Signováno a datováno vpravo dole v tisku "J.V. 47", tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal". Barevný dřevoryt: EX LIBRIS Josef Kašpar 16x8,3 cm (20x11,2 cm). Signováno a datováno vlevo dole v tisku "J.V. 47", tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal". Barevný dřevoryt: EX LIBRIS Jar. Jozefy 11,8x7,1 cm (16,3x10,9 cm). Signováno vlevo dole v tisku "J.V.". Verso značeno tužkou "J. Váchal 3 b. dř. 1936". Dvoubarevný dřevoryt: EX LIBRIS Ing. Ot. Hradečný 11,8x7,8 cm (17x11 cm). Signováno vlevo dole v tisku "J.V.". Verso značeno tužkou "Josef Váchal, 1936, 2bar. dřevoryt". Černobílý dřevoryt: EX LIBRIS Jar. L. Krejčí 12,1x8 cm (14,8x10,4 cm). Signováno vlevo dole v tisku "J.V.". Černobílý dřevoryt: EX LIBRIS Jaroslav Rejč 8,6x5,8 cm (10,4x7,4 cm). Signováno vpravo dole v tisku "J.V.". Černobílý dřevoryt: EX LIBRIS Antonín Petrák 14x10,7 cm (18,3x13,5 cm). Signováno a datováno vpravo dole v tisku "J. V. 47". Černobílý dřevoryt: EX LIBRIS Břetislav Jílek 9,7x7,4 cm (15,1x11,1cm). Signováno tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal". Barevný dřevoryt: EX LIBRIS Kváry P. 10x6,7 cm (13,3x10 cm). Verso dole datováno a signováno tužkou "1911 Váchal Jos". Výborný stav

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč