Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Tři barevné dřevoryty a jeden černobílý

A76/060

Josef Váchal (1884-1969)

TŘI BAREVNÉ DŘEVORYTY A JEDEN ČERNOBÍLÝ

Černobílý dřevoryt na ručním papíru: EX LIBRIS Alois Ehlman 13,5x8,2 cm (22,8x13,8 cm). Signováno v tiskové ploše vpravo dole "J. Váchal", vpravo dole tužkou pod tiskovou plochou "J. Váchal". Verso tužkou značeno: "ruční tisk J. Váchal dř. 1926". Barevný dřevoryt na ručním papíru: EX LIBRIS Ireny Novákové 15,8x9,7 cm (19,5x14,6 cm). Signováno v tiskové ploše vpravo dole "J. Váchal", vpravo dole tužkou pod tiskovou plochou "J. Váchal". Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Máňa Jančáková 16,5x11,7 cm (19,8x14,2 cm). Signováno v tiskové ploše vpravo dole "J. Váchal", vpravo dole tužkou pod tiskovou plochou "J. Váchal". Verso tužkou značeno: "J. Váchal dř. 1937 ruční tisk". Drobná skvrna při horním okraji papíru. Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Karla Pavelky 17,8x12 cm (26,5x20,8 cm). Signováno a datováno v tiskové ploše vlevo dole "J. V. 36", stejně tak vpravo dole tužkou pod tiskovou plochou "Ryl J. Váchal 36". Paspartováno. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč