Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Soubor 10 grafických listů

A76/058

Josef Váchal (1884-1969)

SOUBOR 10 GRAFICKÝCH LISTŮ

Černobílý dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Jaroslav Rejč 8,7x5,8 cm (15x10,4 cm). Signováno v tisku vlevo dole "J. V." tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal 49". Černobílý dřevoryt na papíru:15,2x10 cm (19,6x14,3 cm). Signováno v tisku vpravo dole "J. V.". Černobílý dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Jar. L. Krejčí 12,2x8,2 cm (20,5x15 cm). Signováno v tisku vpravo dole "J. V". Černobílý dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Jar. K. Zink 13,8x10,2 cm (15,6x12,4 cm). Signováno a datováno v tisku vlevo dole "J. V. 25". Adjustováno na tužším papíru (21x14,8 cm). Černožlutý dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Frant. Kozák 10x10 cm (12,2x11,7 cm). Adjustováno na tužším papíru (21x14,8 cm). Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS L. L. Loubal 8,3x7,3 cm (13,4x11,1 cm). Adjustováno na tužším papíru (21x14,8 cm). Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Antonín Petrák 14x10,5 cm (17,7x13 cm). Signováno a datováno v tisku vpravo dole "J. V. 47". Adjustováno na tužším papíru (21x14,8 cm). Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Jiří Havelka 11,8x8,5 cm (16,8x13,3 cm). Signováno v tisku vlevo dole "J. V", stejně tak signováno tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal". Adjustováno na tužším papíru (21x14,8 cm). Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS Máňa Jančáková 16,4x11,7 cm (22x14,2 cm). Signováno a datováno v tisku vpravo dole "J. Váchal. 1934?". Barevný dřevoryt na papíru: EX LIBRIS ING Oldr. Eixner 18x12,2 cm (30x20,5 cm). Signováno a datováno v tisku vlevo dole "J. V. 48".

Vyvolávací cena: 7 500 Kč