O23/269
Jiří Šalamoun (1935)
PÁTEK TŘINÁCTÉHO
1980
Grafický list ze souboru Pátek třináctého, vydaného jako 3. svazek Edice postav nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevná litografie na papíru, 29,5x41,7 cm, tužkou číslováno (vlevo dole), signováno a datováno (dole uprostřed). Uloženo v originální složce Edice 8x8.