O23/268
Karel Chaba (1925-2009)
PAŘÍŽ
1981
Tři grafické listy ze souboru Paříž, vydaného jako 4. svazek edice Města nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevné litografie na papíru, 30x20 cm, tužkou signováno a datováno dole uprostřed pod tiskem. Uloženo v originální složce Edice 8x8.