A57/779
STŘÍBRNÝ KALÍŠEK
Německo, Augsburg pol. 18. stol. Stříbrný pohárek zvonovitého tvaru, dvojlinková bordura, gravírované iniciály "H. W.", vyzlacený interiér. Městská puncovní značka, mistrovská značka "IK" (?). 55,85 g, v. 4,7 cm. Ag 835/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.