A76/160
Různí autoři
SOUBOR 45 GRAFICKÝCH LISTŮ ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH VÝTVARNÍKŮ
1977-1981
Vel. 4°, 29,5x21 cm. Volné listy ručního papíru, jednotlivé grafické listy (různé techniky) signovány, číslovány, datovány; 1 list se seznamem zahrnutých autorů a jejich děl, v papírové obálce. Vydal Miloš Daříček s přáteli (ve Zlíně) v letech 1977-1981 v nákladu 60 číslovaných výtisků, tento exemplář nese č. 60.
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Vydražená cena: 17 000 Kč
Vydražená cena: 17 000 Kč