Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Nahoru a dolů - hloubkové básně

A76/159

Jiří Kolář (1914-2002)

NAHORU A DOLŮ - HLOUBKOVÉ BÁSNĚ

1991
Vel. 4°, 29,7x20,5 cm. 13 prořezávaných typogramů, volné listy na papíru Zanders Ikonofix matt, v papírové obálce a pevných celoplátěných deskách. Vydalo nakladatelství Torst v Praze roku 1991 v nákladu 300 výtisků, z toho 150 číslovaných a signovaných, tento exemplář nese č. 54. Lehce poškozená vnitřní papírová obálka.

Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč