Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > JSEM

A76/151

Dalibor Chatrný (1925-2012)

JSEM

1978, 1981
Vel. 4°, 30,4x21,4 cm. Dvoulist a 2 volné listy, reliéfní tisk na papíru, na poslední straně sign. a dat. tužkou dole uprostřed "D. Chatrný 78, 81". Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 6 100 Kč