A76/150
Dalibor Chatrný (1925-2012)
MIZEJÍCÍ KNIHA
1977-1981
Vel. 4°, 30,6x22,2 cm. Dvoulist a 3 volné listy, reliéfní tisk na papíru, na poslední straně sign. a dat. tužkou dole uprostřed "Dalibor Chatrný 77-81".
Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.
Vydražená cena: 7 600 Kč