A76/138
Cyril Bouda (1901-1984)
BRNO
1962
Mědirytina na papíru 19,8x40,5 cm (35x55,2 cm), tužkou vlevo dole pod tiskovou plochou číslováno "22/200" a vpravo dole signováno "C Bouda".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč