Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Brno

A76/138

Cyril Bouda (1901-1984)

BRNO

1962
Mědirytina na papíru 19,8x40,5 cm (35x55,2 cm), tužkou vlevo dole pod tiskovou plochou číslováno "22/200" a vpravo dole signováno "C Bouda". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč