Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Portrét

A76/131

Kamil Lhoták (1912-1990)

PORTRÉT

1962
Suchá jehla na ručně sbíraném papíru 36,5x28,5 cm (53x40 cm), signováno a datováno tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "Kamil Lhoták 62", číslováno vlevo dole "43/200". V pravém dolním rohu pod tiskovou plochou razítko "SBÍRKA J. KAČER". Paspartováno. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera. Drobné skvrny v tiskové ploše i mimo ni.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Vydražená cena: 24 000 Kč