Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Černošský Pán Bůh

A76/130

Anna Grmelová (1926-2000)

ČERNOŠSKÝ PÁN BŮH

Dvojice kombinovaných technik: tuš, akvarel, pastel. První: 31x22cm (38,5x28 cm), signováno tužkou vpravo dole "Grmelová". Druhá: 30,5x21,5 cm (39,7x28 cm), signováno tužkou vpravo dole "Grmelová". Paspartováno. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč