Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Balady

A76/066

Jiří Wolker (1900-1924)

Cyril Bouda (1901-1984)

BALADY

1925
Vel. 8°, 25,3x16 cm. 61 číslovaných s., česky. Titulní strana tištěna v černé a červené barvě. Lept na titulní straně, návrh vazby a grafická úprava C. Bouda. Pevná celokožená vazba ve vepřovici s tlačeným, barveným a zlaceným dekorem s florálními motivy, hřbet se zlatými typy, horní zlatá ořízka - svázal Antonín Tvrdý v Praze. Vydal Václav Petr v Praze v únoru 1925 v nákladu 500 číslovaných výtisků, z toho 400 ks na holandském papíru Van Gelderově je vázaných, tento exemplář nese č. 112. Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera. Výborný stav.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč