Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Karikatura

A76/008

Franz Barth (1789-1853)

KARIKATURA

Kolorovaná mědirytina na papíru 15,5x17,2 cm - výřez pasparty (39x31,4 cm), značeno v tisku vpravo dole "Wien bei Franz Barth", pod obrázkem text "Ein krahwinkler negoziant wird angeschmiert". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Pravý horní roh nese stopy po restaurování, papír je po celé ploše pokrčený.

Tiskař, vydavatel, mědirytec.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 3 200 Kč