O25/031
Cyril Bouda (1901-1984)
NECH TURKA TURKEM
Grafický list doplněný verši a podpisem Jaroslava Seiferta ze září 1981. Litografie na papíru, 20,1x 28,5 cm, sign. tužkou vpravo dole „C Bouda“, zn. dole uprostřed v tisku „CB 1961“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 550 Kč
23 příhozů
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 550 Kč
23 příhozů
Prodáno