Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Nech Turka Turkem

O25/031

Cyril Bouda (1901-1984)

NECH TURKA TURKEM

Grafický list doplněný verši a podpisem Jaroslava Seiferta ze září 1981. Litografie na papíru, 20,1x 28,5 cm, sign. tužkou vpravo dole „C Bouda“, zn. dole uprostřed v tisku „CB 1961“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  550 Kč
23 příhozů
Prodáno