O23/288
Různí autoři
ČTVEŘICE POHLEDŮ NA BRNO A VÍDEŇ
Vilma Lesková: Pohled na Brno, pastel, 41,7x29,8 cm, signováno a datováno tuší vpravo dole "Lesková 1961". Roman Hudec: Dva pohledy na Petrov, kresby tužkou na papíru, 29,5x20,8 cm a 40,5x29,8 cm, signováno vpravo dole "Hudec", resp. "Hudec 15 L.". Paspartováno, zezadu na paspartě značeno "Roman Hudec, Chirana Brno". Neurčený autor: Trh na náměstí Freyung ve Vídni, kolorovaný kresba tuší, 28x18,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole. Rámováno, zaskleno.