A57/792
STŘÍBRNÁ DÓZA
Československo 20. léta 20. stol. Stříbrná cukřenka v biedermeierovém tvarosloví, mírně konvexně vypouklé stěny, v nárožích dekorativně žebrované, víčko na stěžejce, vyzlacený interiér, 324 g, 13x10x9 cm. 1. československá puncovní značka S-38, mistrovská značka "HG". Ag 800/1000. Stav A.