A57/751
SVÍCEN
Rusko, Moskva ca 1897-1898 Dekorativní jednoplamenný stříbrný svícen s křišťálovou vložkou zdobenou brusem a jednoduchou florální řezbou, dřík s aplikovaným zlaceným dekorem ovinutého hada s okem inkrustovaným almandinem a jemně gravírovanou strukturou, okolo hrdla a na patce aplikované bordury. Ag 875/1000, 48,85 g, v. 7 cm, celk. v. 14 cm, puncovní značky 84 zolotniků (kontrolor Ivan Sergejevič Lebedkin), mistr. značka "EK" (Yemelyan Kuznetsov?). Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B.