A57/504
KLUBOVÉ HODINY
Rakousko-Uhersko Rámové hodiny se štukovou celoplošně zlacenou výzdobou kryté prosklenými dvířky. Smaltovaný ciferník dělený římskými číslicemi, stroj se čtvrťovým bitím. Stav C.