A57/248
František Myslivec (1890-1965)
LETNÍ KRAJINA
1956 Olej na plátně, 16x21 cm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "Fr. Myslivec". Na paspartě věnování "Paní Pavlínce na památku srdečně Fr. Myslivec, Brno 21. října 1956". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.