A57/210
Anonym
DVOJICE PORTRÉTŮ
Čtoucí muž. Olej na plátně, 41x34 cm. Přelom 17. a 18. století, Střední Evropa. Rámováno, zaskleno. Žena s děvčátkem. Olej na plátně, 41x34 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A.