A76/200
Různí autoři
POCTA KARLU TUTSCHOVI
2010
Vel. 4°, 29,6x21 cm. 11 litografií autorů: Josef Bolf, Tomáš Císařovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek a Jakub Špaňhel. Volné listy v originálních lepenkových deskách se slepotiskovým textem, všechny grafické listy signované a číslované, většina i datovaná; dvojlist s úvodním textem a podpisem J. Vykoukala. Připravil Dr. Jan Vykoukal, sponzorsky zajistila Galerie Vltavín, vydáno roku 2010 v nákladu 80 tisků, tento exemplář nese č. 57.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč