Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Trojice bibliofilií

A76/163

Různí autoři

TROJICE BIBLIOFILIÍ

1970, 1983 a 1986
Jaroslav Seifert: Eliščin most. Vel. 4°, 21,2x23,7 cm. Nestránkováno, česky. Titulní strana tištěna v černé a červené barvě. Volné archy v papírové obálce a obalu, ruční papír Ingres. Grafická úprava Lumír Ševčík. Redakce Milena Chlumská. K 60. narozeninám Františka Hrubína vydalo nakladatelství Albatros v Praze roku 1970. Neprodejný výtisk. Na obálce podpis J. Seiferta. Papírový obal na okrajích ušpiněný a potrhaný, drobné úbytky. Jaroslav Seifert: Z Písně o Viktorce. Vel. 4°, 29,5x20,5 cm. Nestránkováno, česky. Volné archy v lepenkové obálce, ruční papír. Obsahuje signovaný barevný lept J. Corvina. Čtvrtá část. Pro své přátele vydali Jiří Corvin a Jiří Lata v Praze roku 1983 v nákladu 60 neprodejných výtisků. Výborný stav. Vladimír Holan: Dvacet básní. Vel. 4°, 30x21 cm. Nestránkováno, česky. Obsahuje 4 signované, datované (1983) a číslované (26/100) suché jehly 20,5x14 cm od Jaroslava Klápště. Volné archy v papírové obálce. Na vnitřní straně obálky štítek: "Vybral a grafickými listy doprovodil Jaroslav Klápště 1986. Výtisk ZVD č. 2/100". Výborný stav.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč