Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Trojice příležitostných tisků a PF 1980

A76/155

Dalibor Chatrný (1925-2012)

TROJICE PŘÍLEŽITOSTNÝCH TISKŮ A PF 1980

1979 - 1981
Májem: vel. 16°, 15,2x10,7 cm, volně ložený černý papír s reliéfním tiskem vložený do papírové složky s reliéfním tiskem a věnováním psaném tužkou "Antonínu Dufkovi Dalibor Chatrný 6.4. 1979", dále vložena reprodukce strojopisu na tvrdém papíru. Vše uloženo v papírové obálce. Některé volně ložené papíry nejsou v ploše celistvé, jinak výborný stav. Pády: vel. 16°, 15,2x10,7 cm, šest volně ložených listů vložené do papírové složky s podpisem autora tužkou. Uloženo v papírové obálce. Výborný stav. Orbe pictus: vel. 16°, 15,2x10,2 cm, devět volně ložených listů z tvrdého papíru označených I. až IX., česky, vložených do papírové složky s věnováním psaném tužkou "Dalibor Chatrný panu Antonínu Dufkovi přátelsky 23.II. 81". Vše uloženo v papírové obálce. Obálka na dvou místech natržena, jinak výborný stav. PF 1980: vel. 8°, 22x15,7 cm, muchláž, slepotisk, značeno tužkou "P.F. 1980 Dalibor Chatrný". Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 6 600 Kč