Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Trojice projektů z grafické edice MPVU

A76/146

Různí autoři

TROJICE PROJEKTŮ Z GRAFICKÉ EDICE MPVU

1972, 1980, 1982
Jan Steklík: Ňadrovky. Třetí svazek grafické edice MPVU. Vel. 8°, 20,6x14,3 cm. 12 volných listů v papírové obálce, všechny dole tužkou sign. monogramem "S", obálka v dolním rohu sign. a zn. "JAN STEKLÍK, K. Š.". Průvodní text na obálce od Jiřího Valocha. Vydáno v Brně roku 1972. František Gross: Strojky. 8 litografií. Vel. 4°, 29,3x21 cm. 8 volných listů v papírové obálce, barevné litografie, všechny listy tužkou číslovány vlevo dole "93/100" a sign. vpravo dole "F. Gross". Vydáno v Brně roku 1980. František Hudeček: 5 leptů z let 1940 a 1945. Vel. 4°, 29,5x20,7 cm. 5 volných listů v papírové obálce s podpisem autora, lepty - různé rozměry. Vydáno v Brně roku 1982. Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč