A76/145
Stanislav Kolíbal (1925)
DEVĚT KRESEB Z LET 1968-1972
1973
Vel. 4°, 29,6x21 cm. 9 volných listů a dvoulist s doprovodným textem Jiřího Valocha v papírové obálce. Serigrafie na papíru, všechny listy verso sign. monogramem "S. K.", obálka číslována a podepsáno autorem. Vydáno v Brně roku 1973 jako 6. svazek grafické edice MPVU v nákladu 40 číslovaných výtisků, tento exemplář nese č. 15.
Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Vydražená cena: 65 000 Kč
Vydražená cena: 65 000 Kč