Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Devět kreseb z let 1968-1972

A76/145

Stanislav Kolíbal (1925)

DEVĚT KRESEB Z LET 1968-1972

1973
Vel. 4°, 29,6x21 cm. 9 volných listů a dvoulist s doprovodným textem Jiřího Valocha v papírové obálce. Serigrafie na papíru, všechny listy verso sign. monogramem "S. K.", obálka číslována a podepsáno autorem. Vydáno v Brně roku 1973 jako 6. svazek grafické edice MPVU v nákladu 40 číslovaných výtisků, tento exemplář nese č. 15. Provenience: ze sbírky PhDr. Antonína Dufka.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Vydražená cena: 65 000 Kč