A76/090
Josef Čapek (1887-1945)
KNIŽNÍ OBÁLKY JOSEFA ČAPKA
1934
Vel. 4°, 33x23,5 cm, česky, nestránkováno. Titulní strana tištěna v černé barvě. Výběr obálek Josefa Čapka z let 1919 - 1927 s úvodním článkem od Františka Langera. Sestavil a upravil Ladislav Sutnar. Měkká šitá vazba s původní obálkou. Vydala Státní grafická škola v Praze v roce 1934 jako číslo 1 druhé řady své edice Soukromé tisky.
Lehce poškozená obálka, jinak velmi dobrý stav.
Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Vydražená cena: 1 400 Kč
Vydražená cena: 1 400 Kč