A76/062
Otokar Březina (1868-1929)
Jan Konůpek (1883-1950)
ZEMĚ VÍTĚZŮ A JINÉ BÁSNĚ Z KNIH OTOKARA BŘEZINY
1927
Vel. 2°, 34,7x25,6 cm. 42 číslovaných s., česky. Obsahuje frontispis a 6 dalších celostránkových leptů J. Konůpka, všechny signovány vpravo dole tužkou. Měkká šitá vazba v původní obálce s Konůpkovým motivem. Vydal Alois Dyk na Smíchově roku 1927 jako V. svazek knihovny Vinice v nákladu 112 výtisků na ručním papíru Zanders, tento exemplář nese č. 77.
Provenience: ze sbírky MUDr. Jiřího Kačera.
Velmi dobrý stav, pouze lehce roztřepené okraje obálky.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč