A76/025
Otakar Štáfl (1884-1945)
BROUČCI II.
Kvaš a tempera na papíru 33x29,7 cm (56,5x51 cm), signováno vpravo dole "o. štáfl". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Ulomený pravý horní roh skla.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč