A76/021
Josef Lada (1887-1957)
KOLEDNÍK
30. léta 20. stol.
Kombinovaná technika: tuš, akvarel, retuše bělobou na kartonu, výřez pasparty 12x15 cm (rám 39x33,5 cm), signováno vpravo dole "Jos. Lada".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 210 000 Kč
Vydražená cena: 210 000 Kč