Hlavní stránka > Aukce > 76. Médium papír > Koledník

A76/021

Josef Lada (1887-1957)

KOLEDNÍK

30. léta 20. stol.
Kombinovaná technika: tuš, akvarel, retuše bělobou na kartonu, výřez pasparty 12x15 cm (rám 39x33,5 cm), signováno vpravo dole "Jos. Lada". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 210 000 Kč