A57/714
OHŘÍVACÍ LÁHEV
střední Evropa 18. / 19. stol. Plochá ohřívací láhev oválného, barokně profilovaného tvaru, s krátkým hrdlem se zátkou a šroubovacím uzávěrem se sklopným uchem, cín, d. 28 cm, neznačeno. Stav B/C.