Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Šatlén s hodinkami

A57/612

ŠATLÉN S HODINKAMI

Švédsko, Rusko, 19./20. století. Dekorativní dámský šatlén s hodinkami, flakonem na parfém-pečetidlem s tajnou schránkou a mechanickou tužkou, stříbro, zlato, barevné emaily, rubíny a olivíny. Značeno: švédská puncovní značka (krajon), ryzostní číslo "750" (montáž brože). Osvědčení puncovního úřadu. Ag 925/1000, 900/1000, 800/1000. Au 500/1000, 570/1000, 750/1000. Jehlice obecný kov. Celková (hrubá) hmotnost 76,50 g, d. 12,5 cm. Stav B. Au ryzost 750/1000.