A57/249
František Myslivec (1890-1965)
TEPLÝ PODVEČER - ČELADNÁ
1960 Olej na kartonu, 25x32 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Fr. Myslivec 1960". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.