A57/096
František Xaver Krejčí (1896-1957)
ABSTRAKTNÍ KRAJINA
1947 Kresba tuší na papíře, 210x140 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "F. X. Krejčí 47". Paspartováno, rámováno, zaskleno.