A57/091
Kamil Lhoták (1912-1990)
DVĚ DÍVKY
1947 Z cyklu Děti z brněnského ústavu Kociánka. Suchá jehla na papíře, 215x260 mm, sign. a zn. tužkou při spodním okraji "43/50 Kamil Lhoták 1947". Rámováno, zaskleno.